PO WER 2

Z ogromną przyjemnością informujemy, że od 1. października 2020 roku w naszej szkole realizowany jest projekt pt. "Podnoszenie kompetencji kadry drogą do rozwoju szkoły", który uzyskał dofinansowanie w wysokości 151 205,06 złotych z Funduszy Europejskich. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój "Ponadnarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej". W ramach projektu 13 nauczycieli naszej szkoły weźmie udział w kursach w Hiszpanii a 2 nauczycieli pojedzie na job shadowing do zaprzyjaźnionej szkoły w Rumunii, zdobywając wiedzę i umiejętności, które przyczynią się do podniesienia jakości pracy naszej szkoły. Koordynatorkami projektu są panie Sylwia Dziewińska, Barbara Wincenciak-Kopeć oraz Katarzyna Gaik-Sosin.