SZKOŁA Z NOWĄ ENERGIĄ - CZYLI JAK NIE STRACIĆ MOTYWACJI DO PRACY I NAUKI

SZKOŁA Z NOWĄ ENERGIĄ

- CZYLI JAK NIE STRACIĆ MOTYWACJI DO PRACY I NAUKI

Kwota dotacji 20638,00 EUR

W okresie od 01.06.2023r. do 31.08.2024r. nasza szkoła realizuje pierwszy projekt w ramach przyznanej akredytacji. Dostaliśmy 58 % wnioskowanej kwoty, oznacza to dla naszej szkoły konieczność ograniczenia liczby nauczycieli oraz uczniów biorących udział w zagranicznych mobilnościach.

W ramach tego projektu dziewięciu uczniów wraz z dwiema opiekunkami będzie uczestniczyło w mobilności do Madrytu. Dwóch nauczycieli wyjedzie do Drezna na obserwację pracy w zagranicznej placówce w ramach job shadowing, natomiast czterech nauczycieli weźmie udział w kursie metodycznym w Sewilli.