MOBILNOŚĆ UCZNIÓW

Akredytacja nr 2022-1-PL01-KA120-SCH-000106451 jest realizowana w Zespole Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej w latach 2023 - 2027. Działania prowadzone są przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach akcji KA121 - Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej programu Erasmus+.

Projekt zakłada mobilności uczniów wraz z opiekunami i realizację programu kreatywnego oraz ekologicznego. Grupą docelową są uczniowie w wieku 16-18 lat, którzy ukończyli co najmniej pierwszą klasę LO.

Cele projektu:

1. Rozwój współpracy europejskiej poprzez rozszerzanie działań o charakterze międzynarodowym, w których uczestniczy szkoła.

2. Wspieranie wszechstronnego rozwoju uczniów poprzez rozwijanie kompetencji kluczowych i umiejętności praktycznych.

3. Podnoszenie jakości pracy szkoły i kwalifikacji zawodowych nauczycieli.