Spotkanie online organizowane przez zespół PO WER

2 marca 2020 r. o godz. 10.00 odbyło się spotkanie online na platformie Zoom skierowane do instytucji realizujących inicjatywy w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność kadry edukacji szkolnej” konkurs 2020, zorganizowane przez Zespół Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. W spotkaniu z ramienia naszej szkoły udział wzięły pani dyrektor Dorota Siwik oraz koordynatorki projektu „Podnoszenie kompetencji kadry drogą do rozwoju szkoły” pani Sylwia Dziewińska, pani Katarzyna Gaik-Sosin oraz pani Barbara Wincenciak-Kopeć.

Podczas spotkania omówiono najważniejsze kwestie merytoryczno-finansowe dotyczące prawidłowej realizacji projektu oraz odpowiadano na pytania ze strony koordynatorów. Przedstawione informacje dotyczyły między innymi umowy finansowej, zarządzania projektem, zarządzania finansowego oraz poprawnego raportowania działań projektowych. Poszczególne części spotkania prowadzone były przez panie Katarzynę Głowacką, Magdalenę Sroczyńską oraz Małgorzatę Lipską.

Spotkanie miało charakter konsultacji, dlatego też było dla nas okazją do wymiany doświadczeń oraz zapoznaniem się z opiekunem projektu z ramienia FRSE, panią Katarzyną Głowacką. Wiele pytań ze strony uczestników dotyczyło obecnej sytuacji epidemicznej na świecie i jej wpływu na realizację działań zaplanowanych w projektach.