ZAKOŃCZENIE KURSU JĘZYKOWEGO

7 kwietnia 2021 roku na platformie Google Classroom odbyły się ostatnie zajęcia na kursie języka angielskiego, przygotowującym uczestników projektu PO WER do międzynarodowej mobilności.

Tematyka kursu została wzbogacona o specjalistyczne słownictwo, niezbędne podczas udziału w planowanych kursach w szkole Tellus Spain w Salamace.

Uczestnicy przystąpili do egzaminu końcowego, a także zostali poproszeni o wypełnienie ankiety ewaluacyjnej po zakończonym 30-godzinnym przygotowaniu językowym.

Uczestnicy kursu otrzymają również certyfikaty wystawione przez szkołę językową PoLingo.Nauka Języków Obcych z siedzibą w Bielsku-Białej.