Winter Miners Judo Camp 2024

30-01-2024 10:30

Jakub Kurowski z klasy 2dL w dniach 25 – 28 stycznia wziął udział w zgrupowaniu judo w Bytomiu. Winter Miners Judo Camp 2024 gościł ponad 600 judoków z Niemiec, Czech, Słowacji, Słowenii, Estonii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Łotwy, Szkocji, Ukrainy, Hiszpanii, Luksemburgu, Norwegii, Litwy oraz Polski.

Kuba jest zawodnikiem PTS Janosik Bielsko-Biała, a jego trenerem klubowym jest Marek Wróbel. W szkole trenuje pod kierunkiem mgr Artura Walczuka.

Kuba z trenerem Krzysztofem Gadaczem z Czarnych Bytom.