SZKOLNY KONKURS KOLĘD

04-12-2019 18:00

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału

w Szkolnym Konkursie Kolęd.

a

11 grudnia /środa/ 2019 r. o godz. 13 w sali kinowej odbędzie się III Szkolny Konkurs Kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.

Chętni uczniowie zgłaszają się o godz. 13 w sali kinowej na przesłuchania konkursowe /nie trzeba się zapisywać/. Należy przygotować 1 kolędę lub piosenkę /podkłady bez wokalu/. Można występować solo lub w grupach.

Rada Rodziców i Ks. Włodzimierz Caputa ufundowali atrakcyjne nagrody - zapraszamy do udziału.

Laureaci wytypowani przez Jury wystąpią na akademii świątecznej w dn. 20 grudnia 2019 r., a I miejsca będą reprezentowały szkołę w Konkursie Kolęd w Kamienicy.

Życzymy powodzenia!

Organizatorzy: