Przejdź do treści Przejdź do menu

Sukces nie zna barier 2019

03-12-2019 20:39

3 grudnia 2019 w Sali Koncertowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Bielsku-Białęj odbyła się uroczysta gala z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, na której nagrodzono osoby w konkursie „Sukces nie zna barier 2019”. Wśród zaszczytnego grona 17 nominowanych do nagrody, znalazło się aż dwoje absolwentów naszej szkoły – Wiktoria Rusin oraz Adrian Formas.Obojgu serdecznie gratulujemy i kibicujemy ich dalszym sukcesom!

Wiktoria Rusin od najmłodszych lat musiała być rehabilitowana, a efektem je pracy jest to, że chodzi łamiąc wszelkie zasady. Widząc jak wiele jest osób, które nie radzą sobie z niepełnosprawnością, postanowiła zdobyć doświadczenie jako terapeuta. Współtworzy projekt „Niepokonane Szkoły”. Ma na celu uświadamianie dzieci o niepełnosprawności i uczenie ich nawiązywania relacji.

Adrian Formas – od 10 lat trenuje pływanie i jazdę na nartach. W 2013 roku był zawodnikiem Olimpiad Specjalnych w Korei Południowej, zdobył dwa srebrne medale. Od 6 lat to bieganie stało się jego pasją a sukcesy sportowe pozwoliły mu na podjęcie aktywności zawodowej.

a