POMOC DLA UKRAINY

26-02-2022 19:00

W związku z agresją Rosji na Ukrainę Samorząd Liceum organizuje pomoc humanitarną dla naszych sąsiadów. Od poniedziałku w szkole zbieramy dary dla Ukrainy, które przekażemy do bielskiego oddziału PCK.

Prosimy o dostarczanie aktualnie najbardziej potrzebnych rzeczy w stanie używalności:

Sprzęt i pościel:
- łóżka polowe - składane z materacami,
- koce,
- śpiwory,
- karimaty.

Artykuły spożywcze z dłuższym terminem ważności do spożycia:
- konserwy mięsne, rybne, pasztety,
- przetwory mięsne np. pulpety, klopsy, gołąbki itp.,
- makarony,
- kasza,
ryż,
- cukier,
- mąka,
- przetwory warzywne i owocowe,
- olej spożywczy.

Prosimy wszystkich Rodziców i Uczniów o wsparcie naszych działań!