Przejdź do treści Przejdź do menu

Polish Open – Międzynarodowy Puchar Polski w Kickboxingu

13-10-2024 20:00

W dniach od 11 do 13 października, w Węgrowie, rozegrano Polish Open – Międzynarodowy Puchar Polski w Kickboxingu. Wzięło w nich udział ponad 500 zawodników reprezentujących niemal 80 klubów z Polski i zza granicy.

W turnieju tym wzięła udział dwójka naszych uczniów – rodzeństwo Konrad i Martyna Wiśniewscy. Ostatecznie zajęli oni następujące miejsca:

- Martyna startując jako juniorka w formule kick-light, w kategorii 60 kg okazała się bezkonkurencyjna i zajęła 1 miejsce wygrywając wszystkie walki przez TKO!

- Konrad startując jako junior młodszy w formule K1, w kategorii 60 kg zajął 3 miejsce.

Ponadto Martyna wystartowała także w formule point-fighting zajmując dalszą pozycję.

Martyna w naszej szkole uczy się w klasie 2eL, a Konrad w klasie sportowej 2dL. Oboje trenują w klubie Beskid Dragon, a ich trenerką klubową jest Agnieszka Turchan.