BIEG CHARYTATYWNY

10-09-2024 15:30

Komunikat organizatorów

Od samego początku istnienia naszej inicjatywy, nadrzędnym celem biegu było, jest i będzie wsparcie dzieci w walce z chorobą onkologiczną, zebranie środków finansowych na pokrycie bardzo wysokich kosztów leczenia oraz zjednoczenie się z rodzicami dzieci. Od pewnego czasu, celem biegu są również badania, które dostępne są dla uczestników całkowicie za darmo a które mają za cel rozpowszechnianie profilaktyki. Mając na uwadze powyższe cele, zmuszeni jesteśmy podjąć dla nas bardzo trudną, ale słuszną decyzję o przeniesieniu terminu naszego biegu na 06.10.2024. Od kilku dni w niepokojem obserwujemy prognozy pogody, i niestety, nie są one optymistyczne na 15.09.2024. Najważniejsze jest dla nas dobro oraz bezpieczeństwo dzieci i rodzin uczestniczących w biegu, dlatego liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie mimo zmiany terminu. Robimy co w naszej mocy, by wszystkie atrakcje były dla Was dostępne zgodnie z planem, a Was prosimy o trzymanie kciuków, by 06.10 moc i pogoda była po naszej stronie!

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Fundacja Biegniemy z Mają.