AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

03-10-2024 10:40

Drodzy Uczniowie!

Przetaczająca się przez południową Polskę fala powodziowa spowodowała ogromne zniszczenia oraz doprowadziła do śmierci kilkunastu osób. W związku z tragicznymi skutkami kataklizmu Samorząd Uczniowski podjął decyzję o zorganizowaniu zbiórki. W tym celu wszyscy, którzy chcą wesprzeć poszkodowanych w czasie kataklizmu, mogą zostawiać rzeczy u Pani Lucyny Ślosarczyk lub Magdaleny Sitkiewicz w pokoju nauczycielskim.

Rzeczy, które w tej chwili są najbardziej potrzebne to:

- żywność o długim terminie przydatności (konserwy, batony, suchary, żywność suszona, mleko w proszku, słoiczki dla dzieci),

- środki higieniczne (mydło, szczoteczki do zębów, ręczniki papierowe, mokre chusteczki),

- koce, śpiwory, ręczniki,

- karmy dla zwierząt,

Zebrane dary zostaną przekazana do Władz Bielska-Białej, a dalej rozdysponowane dla najbardziej potrzebujących.

Pomagajmy i wspólnie zacieśniajmy ludzkie #WIĘZI.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ POMOC

Wasze opiekunki SU