Jesteśmy razem w nowym kraju

Po wyjeździe do Wielkiej Brytanii na kurs w ramach projektu PO WER " Nowoczesna szkoła - dwujęzyczna, wielokulturowa i innowacyjna" pani Barbara Cykarska opracowała scenariusz zajęć integracyjnych dla uczniów - obcokrajowców z naszej szkoły. Scenariusz zajęć powstał w oparciu o obserwacje praktyk, stosowanych przez Meridian School w Portsmouth, gdzie odbył się kurs oraz doświadczenia uczestników projektu, wyniesione z  uczestnictwa w zajęciach.

Scenariusz zajęć integracyjnych dla obcokrajowców