ŻYCZENIA
Z okazji zakończenia roku szkolnego składamy wszystkim Nauczycielom,
Pracownikom VI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi oraz Rodzicom
serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę, zaangażowanie i wsparcie.
Życzymy, aby nadchodzący czas wakacji był okresem zasłużonego odpoczynku, radości oraz wytchnienia od codziennych obowiązków. Niech będzie to czas pełen słońca, spokoju, bezpiecznych podróży i miłych spotkań w gronie najbliższych.





