ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

02-03-2021 17:00

W roku szkolnym 2020/2021 wykonana została modernizacja części segmentu sportowego, który teraz spełnia wszystkie standardy europejskie. Ostatnio zakończyły się remonty pomieszczeń przynależących do hali sportowej. Zostały odnowione szatnie, toalety oraz prysznice. Ta część segmentu została oddana do użytku w lutym 2021r. Wcześniej został w pełni wyremontowany basen oraz pomieszczenia do niego przynależące: szatnie, natryski i poczekalnia. Natomiast przebudowaną pływalnię otworzono w październiku 2020r.

Czekamy na powrót uczniów do szkoły, aby sami mogli ocenić przygotowane dla nich udogodnienia.