XI MISTRZOSTWA BIELSKA-BIAŁEJ W BOCCI

17-10-2019 17:00
17.10 w hali ZSO im AK odbyły się XI Mistrzostwa Bielska - Białej w Bocci. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły drużynowe z 2bL, 1b4L, 1b3L oraz sześcioro uczniów na wózkach. Indywidualnie brązowy medal zdobył Łukasz Bojda z kl. 1b3L. Drużynowo czwarte miejsce przypadło drużynie dziewcząt z 2bL w składzie: Paulina Góra, Karolina Nykiel i Weronika Krajewska. Startowało 12 drużyn i 11 uczniów na wózkach z pięciu szkół. Zawody zorganizowała Małgorzata Jagiełło-Józieńko.