Wyniki konkursu St.Patrick's Day

18-03-2021 7:00

Przedstawiamy wyniki konkursu na Dzień Świętego Patryka

(w nawiasie podana ilość uczniów ubranych na zielono na klasowym zdjęciu):

- klasa 1aL (19 osób na 20 uczniów)

- klasa 1bL (12 osób na 18 uczniów)

- klasa 2aL3 (11 osób na 29 uczniów)

- klasa 2bL4 (14 osób na 15 uczniów)

- klasa 2aL4 (25 osób na 29 uczniów)

- klasa 2cL4 (9 osób na 19 uczniów)

Zwycięzcami konkursu zostały ex aequo klasy 1aL i 2bL4 w których tylko jedna osoba nie była obecna na wspólnym zdjęciu.

Gratulujemy zwycięskim klasom i zapraszamy do udziału w kolejnej zabawie.

Klasa 1aL

Klasa 2bL4