ZSO im. AK otwiera basen po modernizacji

02-10-2020 15:55
  2 października 2020r. w naszej szkole miało miejsce długo oczekiwane przez uczniów i nauczycieli  otwarcie wyremontowanej pływalni. W wydarzeniu, które poprowadziła Dyrektor naczelna ZSO im. AK Dorota Siwik, wzięli udział honorowi goście, wśród nich między innymi:
- Prezydent Miasta Bielska-Białej – Pan Jarosław Klimaszewski,
- Wiceprezydent Miasta Bielska-Białej – Pan Piotr Kucia,
- Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty – Pan Janusz Kaps,
- zastępca Dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty – Pan Krzysztof Bańczyk,
- Prezes Nowego Klubu Pływackiego – Pan Piotr Bryła,
- poprzednia Pani Dyrektor  ZSO – Pani Zuzanna Grubka,
- kierownik administracji  ZSO - Pani Magdalena Chojna,
- nauczyciele: Pani Magdalena Jodko, Pani Monika Nawrot,
- uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 36 z Oddziałami Integracyjnymi.
  Wyremontowany basen już wkrótce stanie się nie tylko miejscem, na którym będą odbywały się lekcje wychowania fizycznego. Zgodnie ze starym przysłowiem w zdrowym ciele-zdrowy duch - nowy obiekt dostarczy wielu uczniom dużo zdrowia i sportowych emocji.

Fotorelacja: mgr Rafał Kaźmierczyk