ŚLUBOWANIE

08-11-2023 19:00

8 listopada odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. W części oficjalnej, w obecności Pocztu Sztandarowego oraz pani dyrektor Doroty Siwik, uczniowie klas pierwszych uroczyście ślubowali przestrzegać zasad obowiązujących w naszej szkole oraz  godnie reprezentować VI LO.

Po części oficjalnej zostały przeprowadzone liczne zabawy i konkurencje dla naszych pierwszoklasistów. W trakcie wspólnej zabawy przedstawiciele klas byli dopingowani przez swoich wychowawców,  kolegów i koleżanki. W konkurencjach przygotowanych przez SU najlepiej wypadła klasa 1cL.

Nad przygotowaniem uroczystości czuwały opiekunki SU LO-0 Magdalena Sitkiewicz oraz Lucyna Ślosarczyk.