ŚLUBOWANIE

14-10-2020 15:00

14 października odbyło się w naszej szkole ślubowanie klas pierwszych, do którego przystąpiły trzy zespoły reprezentowane przez przewodniczących. Uroczystość zorganizowana przez Samorząd Uczniowski składała się z części oficjalnej,  po której nastąpiło przyjęcie pierwszoklasistów do społeczności uczniowskiej  naszego liceum. Drugą część imprezy wypełniły wesołe zabawy (ograniczone ze względu na COVID-19).

Na pamiątkę ślubowania każda z klas otrzymała pamiątkowy dyplom z tekstem przysięgi. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego VI liceum skorzystali też z okazji i obdarowali pięknymi kwiatami obie panie dyrektor - Dorotę Siwik oraz Lucynę Nikiel, składając życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.