PUCHAR EUROPY KADETÓW

18-10-2023 22:00

Dwoje naszych uczniów zostało powołanych przez Polski Związek Judo na Puchar Europy Kadetów w tej dyscyplinie sportu. Miał on miejsce w miniony weekend w stolicy Niemiec, w Berlinie. Oboje zawodników osiągnęło tam największe sukcesy w swojej sportowej karierze.

Jakub Kurowski zwyciężył w kategorii 60kg!

Z kolei jego klubowa i klasowa koleżanka Marika Moś zdobyła podczas tych samych zawodów 9 miejsce w kategorii 52kg.

Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć i podziwiamy Wasze zaangażowanie w treningi sportowe! Życzymy dalszych sukcesów! Kuba i Marika są zawodnikami Podbeskidzkiego Towarzystwa Sportowego „Janosik” z Bielska – Białej, a ich trenerem klubowym jest Marek Wróbel. W naszej szkole zawodnicy trenują pod okiem mgr Artura Walczuka – licencjowanego trenera Polskiego Związku Judo.

Marika Moś i Jakub Kurowski w Berlinie z trenerem kadry narodowej judo do lat 18,
z którego myśli trenerskiej korzystamy podczas treningów w szkole.