Pomagaj razem z nami!

29-11-2022 18:00

W listopadzie Samorząd Uczniowski SP przeprowadził zbiórkę kosmetyków dla wychowanków z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 2 Bielsku-Białej. Zbiórka ta dobiegła końca, a wszystkie podarunki trafiły już w ręce wychowanków tejże placówki. W trakcie III edycji zbiórki, dzięki zaangażowaniu Uczniów, Rodziców i Pracowników szkoły, udało się zebrać mnóstwo słodyczy i kosmetyków. Wychowankowie placówki podziękowali Nam własnoręcznie wykonanym stroikiem świątecznym, a także piękną kartką świąteczną z życzeniami, które można przeczytać poniżej. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie podczas III edycji akcji Samorządu Uczniowskiego "Pomagaj razem z nami". Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na nadchodzące święta.

Pomagaj razem z nami!

Samorząd Uczniowski SP