Przejdź do treści Przejdź do menu

OTWARTY PUCHAR POLSKI W JUDO W BYTOMIU

04-11-2023 20:00

W sobotę, 4 listopada, w Bytomiu rozegrano Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo. Wzięło w nim udział pięcioro naszych uczniów z klas sportowych 1dL i 2dL. Dwójka z nich wywalczyła miejsca medalowe:

II miejsce w kategorii 48 kg zajęła Alicja Zgliczyńska, KS Cieszyn, trener klubowy Arkadiusz Lipa

III miejsce w kategorii 52 kg zajęła Marika Moś, PTS Janosik, trener klubowy Marek Wróbel.

Ponadto Maria Bukowska (PTS Janosik) zajęła 5 miejsce. Start zaliczyli też zajmując dalsze miejsca Nikodem Łaszczok (PTS Janosik) i Szymon Żyrek (Gwardia Bielsko – Biała).