MOBILNOŚĆ UCZNIÓW W MADRYCIE I

06-05-2024 22:00

Pierwszy dzień w Madrycie uczniowie spędzili na zbieraniu materiałów, które przydadzą się do realizacji projektu. Korzystając z pomocy partnerskiej Polskiej Szkoły Forum im. Marii Skłodowskiej-Curie, opracowali trasę zwiedzania miasta. Uwzględnili w niej zasugerowane przez hiszpańską młodzież murale, ponieważ Madryt bogaty jest w tego typu sztukę uliczną. Uczniowie naszej szkoły wybrali niektóre dzieła miejskich artystów, aby stworzyć na ich podstawie ekscytujące opowiadanie.

WYBRANE MURALE MADRYCKIE

Dzień zakończyli na poznaniu hiszpańskiej kultury. Udali się na zjawiskowy i pełen emocji pokaz Flamenco, który wywołał ogromne emocje. Dodatkową atrakcją okazało spotkanie z aktorami, którzy swoim tańcem opowiedzieli niezwykłą historię.