MIĘDZYNARODOWY TURNEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH

24-09-2023 20:00

23 i 24 września w Opolu zorganizowano przez Polski Związek Judo Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich. Był to jednocześnie Puchar Polski w kategoriach U15 i U18 oraz Mistrzostwa Polski U16.

Nasi uczniowie osiągnęli w nim następujące wyniki:

Mistrzostwa Polski:

1 miejsce

Marika Moś, kat. 52kg, PTS Janosik

2 miejsce

Marysia Bukowska, kat. +70 kg, PTS Janosik

Puchar Polski:

1 miejsce:

Marika Moś, kat. 52kg, PTS Janosik

Jakub Kurowski, kat. 66kg, PTS Janosik

2 miejsce

Alicja Zgliczyńska, kat. 48 kg, KS Cieszyn

3 miejsce

Marysia Bukowska, kat. +70kg, PTS Janosik

Nikodem Łaszczok, kat. 90kg, PTS Janosik

Trenerem klubowym zawodników PTS Janosik jest Marek Wróbel, a KS Cieszyn Arkadiusz Lipa. W szkole zawodnicy trenują pod okiem trenera Artura Walczuka.