Międzynarodowy Puchar Polski w Judo

05-06-2023 21:00

W dniach od 3 do 5 czerwca w Gdyni obył się turniej Judo Baltic Cup, który jednocześnie był Międzynarodowym Pucharem Polski w Judo. W tych prestiżowych zawodach wystartowali nasi uczniowie z klasy 1dL Alicja Zgliczyńska i Maciej Szadorski.

Na pewno ten start do niezwykle udanych może zaliczyć Alicja Zgliczyńska. Wychowanka trenerów Arkadiusza Lipy i Artura Walczuka, na co dzień reprezentująca barwy Kluby Sportowego „Cieszyn”, zajęła bardzo wysokie drugie miejsce!

Większość judoków z klasy 1dL prócz 7 godzin zajęć specjalistycznych judo w szkole odbywających się pod okiem trenerów Pauliny Miernik i Artura Walczuka dodatkowo, niemal codziennie, ma popołudniowe zajęcia sportowe w swoich rodzimych klubach.