KULISY PRACY DZIENNIKARZA

19-02-2024 12:30

19 lutego uczniowie klas dziennikarskich wraz z opiekunami odwiedzili redakcję „Dziennika Zachodniego“ oraz drukarnię Polska Press, która zajmuje się wydawaniem min. ich tekstów. Podczas wizyty poznali metody gromadzenia informacji prasowych, a także ich publikacji zarówno, w gazecie papierowej, jak i serwisie internetowym. Zobaczyli także, w jaki sposób i jakimi technikami drukowane są przygotowane przez dziennikarzy i reporterów materiały.

Serdecznie dziękujemy redakcji "Dziennika Zachodniego"
za miłe przyjęcie w sosnowieckiej siedzibie.
Mamy nadzieję, że profesjonalne pokazanie pracy dziennikarza
pozytywnie wpłynie na nasze zainteresowanie
trudnym i wymagającym ogromnej determinacji zawodem.

Uczniowie VI Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi

Fotorelacja "Dziennik Zachodni"