KONKURS - PRZYŁAPANI NA CZYTANIU 2022

22-04-2022 18:00

„Przyłapani na czytaniu” 2022 – konkurs czytelniczo-fotograficzny

Biblioteka ZSO im. AK w Bielsku-Białej ogłasza konkurs „Przyłapani na czytaniu”.

Zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów fotografii, kochających czytać do nadsyłania zdjęć promujących pasję czytania widzianą okiem obiektywu.

Celem konkursu jest:

– rozwijanie i wizualizowanie pasji czytania i miłości do książek,

– promowanie czytania jako formy spędzania wolnego czasu, rozwoju zainteresowań, dialogu ze światem i wyrażania emocji,

– promowanie fotografii wśród uczniów,

– prezentacja osiągnięć uczestników konkursu.

Czekamy na zdjęcia, których tematyką jest osoba (kolega, koleżanka, członek rodziny) „przyłapana” na czytaniu książki, np. w autobusie, parku, szkole, domu itp.

Prosimy o przesyłanie fotografii (1 zdjęcie w formacie JPG o pojemności do 10 Mb) przez mobiDziennik:

a) klasy I-III – do pani Sylwii Waligóry,

b) klasy IV-VIII – do pani Danuty Pobudkiewicz,

c) klasy I-III LO – do pani Anny Duraj-Micor.

Konkurs trwa do 8 maja 2022 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 maja 2022 r.