DZIEŃ DRZEWA - KONKURS

01-10-2020 16:10
10 października, tradycyjnie już, w naszej szkole obchodzimy Światowy Dzień Drzewa. Głównym celem akcji jest wzrost świadomości ekologicznej w społeczeństwie, propagowanie idei sadzenia i pielęgnacji drzew. W tym roku Dzień Drzewa pokrywa się z 5. rocznicą powstania szkolnego Arboretum.
Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów szkoły podstawowej oraz liceum. Zadanie konkursowe, dla uczniów liceum  polega na wykonaniu kolażu ze zdjęć pt. „Arboretum – Zielony Zakątek”, natomiast dla uczniów szkoły podstawowej, na sfotografowaniu siebie w „ulubionym zakątku” szkolnego ogrodu. Prace (w formie 1 zdjęcia) proszę przesyłać do 11 października na konto Pani Gabrieli Guściory-Koniecznej.
Najlepsze prace zostaną zamieszczone na stronie szkoły i nagrodzone.
Życzymy dobrej zabawy:-)