BAJARZ ROKU

06-10-2021 20:43

6 października 2021 roku z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w ZSO im. Armii Krajowej odbył się XV Miejski Ogólnoszkolny Konkurs „Bajarz Roku”.

Organizatorami konkursu są: ZSO im. AK w Bielsku-Białej reprezentowany przez mgr Danutę Pobudkiewicz, mgr Annę Duraj-Micor, mgr Dorotę Szymecką, mgr Alicję Jabłońską oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Bielsku-Białej. W komisji konkursowej zasiadały również mgr Bogumiła Nasalska i mgr Renata Słonowska.

Do konkursu zgłosiło się 17 osób z różnych typów szkół.

Jury przyznało dla zwycięzców nagrody książkowe, natomiast zdobywcy pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach szkół otrzymali wieczne pióra.

Publiczność w obu kategoriach wiekowych tradycyjnie przyznała swoje nagrody.

W Y N I K I:

SZKOŁY PODSTAWOWE