Anti Babylon System

27-09-2019 18:00
W piątek 27 września w ramach obchodów Tygodnia Z Ewangelią w murach naszej Szkoły gościł Zespół Anti Babylon System. Zespół powstał w 2000 roku w Bielsku - Białej. Założycielami zespołu są Paweł Kurz i Jacek Polczyk. Zespół tworzy melodyjne roots reggae. Pulsujące reggae i teksty oparte na Piśmie Świętym są okazją do dobrej zabawy, ale także do refleksji i modlitwy. Ważnym przesłaniem zespołu jest także zdrowe i trzeźwe życie bez używek to ważny rys profilaktyczny, adresowany szczególnie do młodzieży. Zespół koncertuje w całej Polsce na rozmaitych festiwalach, jak również w domach kultury, szkołach czy kościołach. Na swoim koncie ma trzy płyty: Światło, Naham, Świątecznie. Dla wielu licealistów naszej Szkoły wymownym było świadectwo dane przez członków zespołu, które poruszyło i niewątpliwie zachęciło do osobistej refleksji. Były słowa wdzięczności i łzy wzruszenia. Młodzi ludzie w obecnym czasie potrzebują autentycznego świadectwa, które pomoże im samym odnaleźć się na drogach swojego życia, jak i wiary.