AKCJA – MOTYWACJA

31-03-2022 14:50

Pod koniec marca w naszej szkole zostały wręczone nagrody w ramach akcji pt.: „Akcja – motywacja, czyli gdyby mi się chciało, tak jak mi się nie chce.”

Głównym jej celem jest zmotywowanie uczniów do nauki. Challenge polega na podniesieniu swojej średniej ocen. O ile? Im więcej, tym lepiej. Tym razem porównywane były średnie ocen uczniów uzyskane na koniec I semestru tego roku szkolnego, do tych średnich jakie uzyskali oni na koniec roku szkolnego 2020/2021. Średnie na koniec roku szkolnego zawsze szybują w górę, więc nie było to łatwe zadanie. Ku naszemu, bardzo pozytywnemu zaskoczeniu, aż 17 uczniów dokonało takiego wyczynu.

Laureaci naszej akcji podnieśli swoją średnią ocen o min. 0,21.

Tego wyczynu dokonali: Julia Sawicka 3aL3, Wojciech Wieja 3aL3, Julia Dobija 3aL4, Małgorzata Gąsior 3aL4, Martyna Szteklińska 3aL4, Karol Dudys 3bL3, Marcin Lemańczyk 3bL3, Jakub Malewicz 3bL3 oraz Tytus Sobół 3cL4.

Ponadto 8 uczniów otrzymało wyróżnienia. Ta grupa uczniów również podniosła swoje średnie max. o 0,20. W tej grupie znaleźli się: Emilia Pijanowska 2aL, Wanessa Mintus 2cL, Oliwia Kurzydem 3aL4, Patryk Czerwiński 3aL4, Jakub Gustof 3bL3, Szymon Kopeć 3bL3, Oliwia Chmielarz 3bL4 i Dominika Gębala 3bL4.

Laureaci w nagrodę otrzymali bilety do kina Helios i słodki poczęstunek. Natomiast osoby wyróżnione kubki i również słodkie co nie co. Dodatkowo wszyscy nagrodzeni otrzymali uwagi z dodatnimi punktami.

Bardzo chciałybyśmy podziękować Radzie Rodziców VI LO, która finansowo wsparła naszą akcję i umożliwiła zakup atrakcyjnych nagród.

Życzymy chęci do pracy, pozytywnej motywacji i determinacji oraz sukcesów w II semestrze, aby laureatów i osób wyróżnionych na koniec roku szkolnego było jeszcze więcej.

Organizatorzy R&B

Renata Żadkiewicz&Barbara Malcherek