4 MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL PIOSENKI BAJKOWEJ

15-02-2021 15:00

Zapraszamy do udziału w 4 Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Bajkowej!

Festiwal odbywa się w Bielsku-Białej od 2018 roku i każdorazowo cieszy się ogromnym zainteresowaniem – nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale i dorosłych. Zgłoszenia do tegorocznej edycji trwają do końca lutego br.

Bielsko-Biała to magiczne miasto, które jest mocno z bajkami związane. To tutaj narodzili się Reksio, Bolek i Lolek, Pampalini i wielu innych bohaterów!

Ze względu ogromne zainteresowanie oraz sukces poprzednich edycji, Festiwal Piosenki Bajkowej „Twoja Bajka” będzie miał charakter międzynarodowy. Z tej okazji, do udziału w nim, zaproszonych zostało więcej gwiazd, które wystąpią podczas wielkiej Gali w Bielskim Centrum Kultury, a część Festiwalu odbędzie się na otwartej przestrzeni dostępnej dla wszystkich – w przepięknej scenerii bielskiego Rynku! W trakcie imprezy odbywać się będą animacje dla dzieci, warsztaty oraz wystawy rękodzieła. Warto też wspomnieć, że w jury konkursowym pojawią się m.in. znane bielski artystki: Ania Guzik i Gosia Andrzejewicz, a nagrodą dla zwycięzcy będzie nagranie piosenki przy współpracy ze studiem muzycznym i wytwórnią muzyczną.

Festiwal objęty jest honorowy patronatem Prezydenta Miasta, a miasto Bielsko-Biała jest partnerem wydarzenia.

Termin zgłoszeń: 01.02-28.02.2021 r.

Pre-eliminacje: 01.03.2021 – 31.03.2021 r.

Półfinały: 02-04.07.2021 r.

Gala Finałowa: 21-22 sierpnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie: